1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Lena W.

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 11026

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-04, 14:53   Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Mimi,kochana,wiem co czujesz. Zal mi ze nie moge Ci pomoc fizycznie, tylko wirtualnie. Naszym bliskim juz nic nie boli. Ale nam bedzie bolalo az do naszej smierci. Jestem z Tobą...
  Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Lena W.

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 11026

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-03, 10:12   Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Mimi,powtarzam sie ale wiem co czujesz. To tak samo bylo( i nadal jest) ze mna. Motywowala mnie choroba meza. Lecz kiedy odszedl-uplynelo ze mnie zycie. I zyc sie nie chcialo. Ten stan niestety nie mija. Leca dni,a swiadomosc ze Go juz nie ma przetlacza. Ja wiem ze sobie poradze. Ale zycie nie jest juz takie same. Niestety trzeba do tej nowej sytuacji sie przezwyczaic jakos. Ty tez musisz zyc. Dla syna. Potrzebuje Ciebie,martwi sie. Musicie nawzajem teraz sie wspierac. Nie poddawaj sie. Trudno jest nam sie pogodzic ze smiercia bliskich nam osob,no ale czy my mamy wplyw na to ze smierc jest wpisana w zycie?
Trzymaj sie kochana,jak masz ochote sie pozalic-wal smialo,zrozumiemy Ciebie. Nie zamykaj sie!
  Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Lena W.

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 11026

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-10-28, 13:21   Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Mimi, przykro mi strasznie,wiem co czujesz,przyjmyj moje kondolencje
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group